Postavím novou klubovnu!

Práce na naší nové klubovně na Kudlově už začaly! Zatímco stavebně-inženýrská sekce stále ještě dumá nad počtem pisoárů, zářivek a parametry zateplení, paže zocelené skautskými metodami výcviku a vyzbrojené nebezpečnými nástroji se již pustily do práce. Do té opravdové, co jsou z ní pot a mozoly.

Stále jsme ale ještě na začátku. Bude potřeba ještě hodně člověkohodin, vyvézt hodně bince, přivézt hodně materiálu a sníst hodně svačin, naž budeme moci stříhnout pásku. A k tomu potřebujeme i tebe! Přidej se k nám. Kdoví, kdy jindy budeš mít příležitost postavit novou skautskou klubovnu.

Do léta stihneme 5 sobotních brigád. Prosíme, napiš nám, kterých sobot se můžeš zúčastnit a s čím nám můžeš pomoci. Také nám prosím zanech na sebe kontakt, ať se můžeme domluvit. Brigády začínají v 7.00 či dle tvých možností. Pro podrobnosti ohledně brigád prosím kontaktuj Pavla Šintála, telefon 603488207, mail sintal@seznam.cz. Více informací je také na střediskovém webu - http://zlin6.cz/?ukaz=150_&IdMenu=150

Vizualizace nové klubovny
1NP Novy stav 04 ELEKTRO.pdf
Dej klukům do ruky pajzr... a stane se z nich divá zvěř :D